Czujnik Parkowania CP-03-8

Wyposażony jest w cztery sondy tylne i cztery przednie. Luksusowy wielofunkcyjny wyświetlacz VFD (94x20x78mm)precyzyjnie wyświetla odległość cyfrowo, kierunkowo (strona lewa, prawa, przód, tył) oraz poprzez sygnał dźwiękowy. Za pomocą wbudowanego przełącznika można wybrać sposób wskazania i ostrzegania. Tylna strefa włącza się automatycznie po włączeniu wstecznego biegu, natomiast przednia po wciśnięciu pedału hamulca. Idealnie wykrywa niewidoczne w lusterku przeszkody np. słupki, śmietniczki czy wysokie krawężniki i informuje kierowcę o zbliżającej się przeszkodzie. Sondy standardowo posiadają kolor czarny, ale istnieje możliwość lakierowania pod kolor pojazdu. Czujniki przystosowane są do montażu w zderzakach prostych lub pochylonych do osi jezdni, dają dokładny odczyt (dokładność do 0,1m) w przedziale 0,1 – 2,5m. System jest odporny na złe warunki pogodowe takie jak mróz wilgoć czy oblodzenie sonarów. Czujnik przeznaczony jest do montażu zarówno w autach osobowych i ciężarowych.

 


:: PRODUKTY ::

:: WYBRANE PRODUKTY ::
Previous Next
Czujnik Parkowania CP-03-8

minicp003Niezawodny czujnik parkowania, wykrywający przeszkody zarówno z tyłu jak i z przodu pojazdu.

Czujnik Cofania CP-06-4

minicp06Precyzyjny czujnik cofania z trójkolorowym wyświetlaczem i wskazaniem odległości z dokładnością do 1cm.

Czujnik ParkowaniaCP-LST-8

minicplst8Precyzyjny czujnik z wyświetlaczem zamontowanym w obudowie lusterka wstecznego.

Czujnik Cofania LGC-02

minilgc02Czujnik cofania dla wymagających kierowców. Precyzyjnie wskazuje odległości od przeszkody z dokładnością do 0,01m.

Czujnik Cofania LGC-03

minilgc003Czujnik cofania z górnej półki z funkcją testowania sonarów. Charakteryzuje się niezawodnym działaniem oraz precyzją.


  • l1.jpg
  • l2.jpg
  • l3.jpg
  • l4.jpg
  • l5.jpg
  • l6.jpg
  • l7.jpg