Czujnik Cofania CP-06-4

Umożliwiają to cztery sondy zamontowane w tylnym zderzaku. Istnieje możliwość odpięcia sond,co ułatwia ewentualny demontaż zderzaka i wszelkie inne czynności serwisowe w jego okolicy. System pokazuje odczyt każdej sondy osobno, dźwiękowo i wizualnie. Czujnik posiada ciekawe rozwiązanie, wbudowany silniczek automatycznie otwierający i zamykający wyświetlacz. Dzięki temu w czasie jazdy do przodu wyświetlacz LCD pozostaje w pozycji zamkniętej, nie ograniczając widoczności. Wrzucenie biegu wstecznego powoduje natychmiastowe podniesienie się wyświetlacza i aktywację systemu. Dzięki wbudowanemu przełącznikowi istnieje możliwość włączenia lub wyłączenia dźwięku, zmianę koloru wyświetlacza i przełączenia jednostki metr / cale. Pracuje płynnie z dużą dokładnością, pozwalając na lokalizację przeszkody, w zależności od tego, po której stronie pojazdu się znajduje. Estetyczny, efektownie unoszący się wyświetlacz oraz bardzo dobra jakość wykonania i dokładność wskazania stawiają urządzenie w czołówce tego typu urządzeń.

 

 


:: PRODUKTY ::

:: WYBRANE PRODUKTY ::
Previous Next
Czujnik Parkowania CP-03-8

minicp003Niezawodny czujnik parkowania, wykrywający przeszkody zarówno z tyłu jak i z przodu pojazdu.

Czujnik Cofania CP-06-4

minicp06Precyzyjny czujnik cofania z trójkolorowym wyświetlaczem i wskazaniem odległości z dokładnością do 1cm.

Czujnik ParkowaniaCP-LST-8

minicplst8Precyzyjny czujnik z wyświetlaczem zamontowanym w obudowie lusterka wstecznego.

Czujnik Cofania LGC-02

minilgc02Czujnik cofania dla wymagających kierowców. Precyzyjnie wskazuje odległości od przeszkody z dokładnością do 0,01m.

Czujnik Cofania LGC-03

minilgc003Czujnik cofania z górnej półki z funkcją testowania sonarów. Charakteryzuje się niezawodnym działaniem oraz precyzją.


  • l1.jpg
  • l2.jpg
  • l3.jpg
  • l4.jpg
  • l5.jpg
  • l6.jpg
  • l7.jpg