Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lgc02 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Czujnik Cofania LGC-02

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów lgc02 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zabezpiecza tył pojazdu przed uderzeniem w wysokie krawężniki, śmietniczki czy słupki. Reaguje też na obiekty przemieszczające się (np. piesi). Zapewniają to cztery sondy zamontowane w tylnym zderzaku. Sondy posiadają możliwość szybkiego odłączenia co jest bardzo przydatne w przypadku demontażu zderzaka. Informacje o przeszkodach wyświetlane są na wyświetlaczu LCD, który czytelnie przedstawia wskazanie dla każdego czujnika osobno. Natężenie dźwięku ostrzegania oraz charakterystyka sonarów ma kilka trybów pracy, dlatego urządzenie można dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika i konstrukcji pojazdu. Czujnik przeznaczony jest do montażu w autach osobowych i dostawczych.
Zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzenia.

 

 

{gallery width=100 height=76}lgc02{/gallery}


:: PRODUKTY ::

:: WYBRANE PRODUKTY ::
Previous Next
Czujnik Parkowania CP-03-8

minicp003Niezawodny czujnik parkowania, wykrywający przeszkody zarówno z tyłu jak i z przodu pojazdu.

Czujnik Cofania CP-06-4

minicp06Precyzyjny czujnik cofania z trójkolorowym wyświetlaczem i wskazaniem odległości z dokładnością do 1cm.

Czujnik ParkowaniaCP-LST-8

minicplst8Precyzyjny czujnik z wyświetlaczem zamontowanym w obudowie lusterka wstecznego.

Czujnik Cofania LGC-02

minilgc02Czujnik cofania dla wymagających kierowców. Precyzyjnie wskazuje odległości od przeszkody z dokładnością do 0,01m.

Czujnik Cofania LGC-03

minilgc003Czujnik cofania z górnej półki z funkcją testowania sonarów. Charakteryzuje się niezawodnym działaniem oraz precyzją.


  • l1.jpg
  • l2.jpg
  • l3.jpg
  • l4.jpg
  • l5.jpg
  • l6.jpg
  • l7.jpg