Autoalarm Bezpilotowy ABP

Znalazł się w naszej ofercie, gdyż bardzo korzystnie wypadł w porównaniu z innymi systemami w swej klasie. Zaletą autoalarmu jest intuicyjna obsługa oraz bezawaryjność. System posiada szerokie możliwości konfiguracyjne. Pozwala to na dopasowanie funkcji do indywidualnych potrzeb klienta. Podstawowe funkcje to wbudowany immobiliser, możliwość uaktywnienia funkcji anty-napadowej oraz wyposażenie w dowolny czujnik np.: czujnik uderzeniowy, czujnik ruchu , czujnik zbicia szyby czy czujnik przechyłowy. Posiada również możliwość podłączenia komunikatora GSM. Solidne wykonanie oraz funkcjonalność działania, stawia autoalarm w czołówce urządzeń  alarmowych dostępnych na rynku. Fachowo zamontowany w pojeździe skutecznie chroni auto przed kradzieżą.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalny montaż, gwarantujący skuteczność oraz bezawaryjne działanie.

ALARM POSIADA HOMOLOGACJĘ EUROPEJSKĄ E I ŚWIADECTWO SKUTECZNOŚCI W KLASIE PROFESJONALNEJ

 

 

 


:: PRODUKTY ::

:: WYBRANE PRODUKTY ::
Previous Next
Czujnik Parkowania CP-03-8

minicp003Niezawodny czujnik parkowania, wykrywający przeszkody zarówno z tyłu jak i z przodu pojazdu.

Czujnik Cofania CP-06-4

minicp06Precyzyjny czujnik cofania z trójkolorowym wyświetlaczem i wskazaniem odległości z dokładnością do 1cm.

Czujnik ParkowaniaCP-LST-8

minicplst8Precyzyjny czujnik z wyświetlaczem zamontowanym w obudowie lusterka wstecznego.

Czujnik Cofania LGC-02

minilgc02Czujnik cofania dla wymagających kierowców. Precyzyjnie wskazuje odległości od przeszkody z dokładnością do 0,01m.

Czujnik Cofania LGC-03

minilgc003Czujnik cofania z górnej półki z funkcją testowania sonarów. Charakteryzuje się niezawodnym działaniem oraz precyzją.


  • l1.jpg
  • l2.jpg
  • l3.jpg
  • l4.jpg
  • l5.jpg
  • l6.jpg
  • l7.jpg