Autoalarm PRO - GSM

oraz systemem powiadamiania SMS. Dedykowany zarówno do samochodów osobowych jak i ciężarowych. Jego szczególną funkcją jest natychmiastowe przesyłanie na telefon komórkowy informacji o zdarzeniach mających miejsce w samochodzie np. próba kradzieży auta, wybicie szyby, otwarcie drzwi, uruchomienie silnika oraz aktualna pozycja samochodu. Druga ciekawa funkcja zwiększająca komfort obsługi systemu to osobisty bezobsługowy identyfikator, automatycznie załączający i wyłączający alarm. Wystarczy podejść do samochodu a alarm rozpozna właściciela pojazdu, z dezaktywuje się i odblokuje drzwi. Odwrotna sytuacja ma miejsce przy oddalaniu się od pojazdu. Na uwagę zasługuje też możliwość zlokalizowania pojazdu z telefonu komórkowego użytkownika. Liczne funkcje i szerokie możliwości konfiguracyjne umożliwiają dopasowanie systemu do indywidualnych wymagań klienta i wyposażenia pojazdu. Profesjonalnie wykonanie i niezawodne oprogramowanie sprawiają iż jest on bardzo skutecznym i bezawaryjnym urządzeniem, stawiającym go w czołówce urządzeń alarmowych dostępnych na rynku.


Zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i  pogwarancyjny.

URZĄDZENIE POSIADA HOMOLOGACJĘ E20 ORAZ OTRZYMAŁO OPINIĘ O SKUTECZNOŚCI W KLASIE PROFESJONALNEJ

 

 

 


:: PRODUKTY ::

:: WYBRANE PRODUKTY ::
Previous Next
Czujnik Parkowania CP-03-8

minicp003Niezawodny czujnik parkowania, wykrywający przeszkody zarówno z tyłu jak i z przodu pojazdu.

Czujnik Cofania CP-06-4

minicp06Precyzyjny czujnik cofania z trójkolorowym wyświetlaczem i wskazaniem odległości z dokładnością do 1cm.

Czujnik ParkowaniaCP-LST-8

minicplst8Precyzyjny czujnik z wyświetlaczem zamontowanym w obudowie lusterka wstecznego.

Czujnik Cofania LGC-02

minilgc02Czujnik cofania dla wymagających kierowców. Precyzyjnie wskazuje odległości od przeszkody z dokładnością do 0,01m.

Czujnik Cofania LGC-03

minilgc003Czujnik cofania z górnej półki z funkcją testowania sonarów. Charakteryzuje się niezawodnym działaniem oraz precyzją.


  • l1.jpg
  • l2.jpg
  • l3.jpg
  • l4.jpg
  • l5.jpg
  • l6.jpg
  • l7.jpg