Usługi z dojazdem do klienta

Problem w trasie? Telefon 24h: 501-224-435

Immobilisery

Profesjonalna ochrona pojazdów – nasze immobilisery

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z instalacją immobiliserów, czyli systemów blokujących rozruch silnika samochodu. Dzięki naszym usługom zwiększysz bezpieczeństwo swojego pojazdu oraz zminimalizujesz ryzyko kradzieży.

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego samochodu, to nasza oferta jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Montujemy immobilisery zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarowych, a także w maszynach budowlanych i łodziach. Oferujemy montaż immobilisera biometrycznego na odcisk palca BIOSTART-2 oraz immobilisera współpracującego z telefonem komórkowym użytkownika IM-T. Nasze systemy pozwalają na identyfikację użytkownika, a także zabezpieczają przed napadami.

REALIZOWANE USŁUGI

 • Obsługa urządzeń fabrycznych i dokładanych
 • Serwis i rozbudowa systemów blokujących rozruch silnika
 • Montaż w samochodach osobowych i ciężarowych
 • Montaż w maszynach budowlanych i łodziach
 • Montaż immobilisera biometrycznego na odcisk palca
 • BIOSTART-2
 • Montaż immobilisera współpracującego z telefonem komórkowym użytkownika IM-T
 • Montaż systemów z identyfikacją użytkownika
 • Dokodowywanie pastylek i identyfikatorów
 • Montaż immobiliserów z funkcją antynapadową
 • Obsługa systemów fabrycznych np. w kluczyku
 • Diagnostyka błędów oryginalnej instalacji immobilisera
 • Dezaktywacja immobiliserów fabrycznych (immo off)
 • Naprawa i programowanie kluczyków samochodowych
 • Synchronizacja kluczyków np. po wymianie baterii
 • Odzyskiwanie kodu PIN
 • Obsługa większości typów urządzeń występujących na rynku.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, co zapewnia naszym klientom profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Oferujemy głównie atestowane systemy, a na oferowane produkty posiadamy autoryzacje producentów, co gwarantuje bezawaryjne i długoletnie działanie. Wybierz nasze usługi i ciesz się spokojem związanym z bezpieczeństwem Twojego pojazdu.

WIĘKSZOŚĆ USŁUG WYKONUJEMY U KLIENTA 24h/7

Dysponujemy własną Lawetą dlatego w przypadku poważniejszej awarii istnieje możliwość odholowania auta do warsztatu w celu dokonania dalszej naprawy.

Nasze usługi to nie tylko montaż immobiliserów, ale również obsługa urządzeń fabrycznych oraz dokładanych. Oferujemy diagnostykę błędów oryginalnej instalacji immobilisera, dezaktywację immobiliserów fabrycznych (immo off) oraz naprawę i programowanie kluczyków samochodowych. Dbamy również o to, aby kluczyki były zsynchronizowane, co jest szczególnie ważne po wymianie baterii. Wszystkie oferowane przez nas produkty są atestowane, a na ich jakość i długoletnie działanie udzielamy gwarancji. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz fachowemu doradztwu możesz być pewny, że Twoje auto jest w dobrych rękach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które są dostępne nie tylko dla mieszkańców Otwocka, Józefowa czy Warszawy, ale dla wszystkich chętnych z okolic. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz szybką i fachową realizację usług.

IMMOBILISERY – warto wiedzieć

Immobiliser czyli „unieruchamiacz” obok samochodowego systemu alarmowego – jest podstawowym urządzeniem chroniącym pojazd przed kradzieżą. Zajmujemy się obsługą zarówno systemów fabrycznych w kluczyku jak i immobiliserów dokładanych. Bazując na długoletnim doświadczeniu ferujemy montaż, serwis oraz dystrybucją tych urządzeń. Do naszej oferty wybraliśmy te, które wyróżniają się spośród wielu dostępnych na rynku. Wybrane produkty charakteryzują się niezawodnością, solidnym wykonaniem oraz intuicyjną obsługą. W naszej ofercie można znaleźć immobilisery sensorowe, bezobsługowe z identyfikacją użytkownika, zbliżeniowe i rozbrajane kodem. Na uwagę zasługuje immobiliser biometryczny identyfikujący odcisk żywego palca BIOSTART-2 oraz immobiliser IM-T współpracujący z telefonem komórkowym użytkownika. Do montażu zabezpieczeń wykorzystujemy urządzenia diagnostyczne oraz rozbudowana bazę schematów. Pozwala to na profesjonalne zamontowanie immobilisera który nie będzie kolidował z systemami auta. Ukrycie instalacji, niekonwencjonalne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego montażu to podstawowe zasady którymi się kierujemy.

 

Jak Działa IMMOBILISER?

Immobiliser samochodowy to urządzenie zabezpieczające samochód przed kradzieżą. Dosłowne tłumaczenie to słowo pochodzenia angielskiego, „immobiliser” oznacza „unieruchamiacz”. Immobiliser blokuje działanie niektórych układów elektronicznych auta, m.in. zapłonu, komputer silnika, pompa paliwa unieruchamiając w ten sposób pojazd. Blokada przestaje działać w momencie „rozpoznania” właściciela auta. Jeżeli zbliży on specjalny elektroniczny układ z zaprogramowanym kodem do czytnika immoblisera, nastąpi jego „rozbrojenie” i umożliwi uruchomienie silnika. Układ zbliżeniowy występuje w postaci pastylki wielkości małej baterii, specjalnego identyfikatora lub transpondera umiejscowionego w oryginalnym kluczyku do auta. Stąd też immobiliser rozbraja się/zabraja poprzez włożenie/wyjęcie kluczyków ze stacyjki. Coraz częściej stosuje się technologię biometryczną w celu odblokowania immobilisera np. odcisk palca. BIOSTART-2