Autoalarm V24

Posiada szereg unikalnych rozwiązań technicznych. Zakres napięć pracy w przedziale od 10V do 30V pozwala na zamontowanie systemu w dowolnym pojeździe. Odporność wyjść alarmu na zwarcia i przeciążenia powstałe na skutek próby kradzieży oraz całkowicie bezgłośna praca, uniemożliwiająca zlokalizowanie centrali, stawia alarm na czele najbardziej skutecznych i trudnych do rozbrojenia systemów na rynku. Posiada wiele funkcji podnoszących komfort obsługi pojazdu. Należy do nich unikalna w innych alarmach cecha polegająca na możliwości obsługiwania za pomocą tego samego pilota wielu urządzeń takich jak np: sterowanie bramą garażową, automatyczne domykanie szyb elektrycznych, zdalne otwieranie bagażnika czy klapki wlewu paliwa. Posiada również wbudowany automatyczny włącznik świateł do jazdy dziennej. W zależności od gustu do wyboru jest kilka wzorów pilotów. Liczne funkcje i szerokie możliwości konfiguracyjne umożliwiają dopasowanie systemu do indywidualnych wymagań klienta i wyposażenia pojazdu. Prawidłowo zamontowany jest praktycznie bezawaryjnym systemem, gdzie jedyną obsługą jest wymiana baterii w pilotach. Podsumowując - system z górnej półki charakteryzujący się przystępną ceną i niezawodnym działaniem.


Zapewniamy profesjonalny montaż oraz serwis gwarancyjny i  pogwarancyjny.

URZĄDZENIE POSIADA HOMOLOGACJĘ E20 ORAZ OTRZYMAŁO OPINIĘ O SKUTECZNOŚCI W KLASIE PROFESJONALNEJ

 

 

 


:: PRODUKTY ::

:: WYBRANE PRODUKTY ::
Previous Next
Czujnik Parkowania CP-03-8

minicp003Niezawodny czujnik parkowania, wykrywający przeszkody zarówno z tyłu jak i z przodu pojazdu.

Czujnik Cofania CP-06-4

minicp06Precyzyjny czujnik cofania z trójkolorowym wyświetlaczem i wskazaniem odległości z dokładnością do 1cm.

Czujnik ParkowaniaCP-LST-8

minicplst8Precyzyjny czujnik z wyświetlaczem zamontowanym w obudowie lusterka wstecznego.

Czujnik Cofania LGC-02

minilgc02Czujnik cofania dla wymagających kierowców. Precyzyjnie wskazuje odległości od przeszkody z dokładnością do 0,01m.

Czujnik Cofania LGC-03

minilgc003Czujnik cofania z górnej półki z funkcją testowania sonarów. Charakteryzuje się niezawodnym działaniem oraz precyzją.


  • l1.jpg
  • l2.jpg
  • l3.jpg
  • l4.jpg
  • l5.jpg
  • l6.jpg
  • l7.jpg