Autoalarm Pilotowy BST

Znalazł się w naszej ofercie, gdyż bardzo korzystnie wypadł w porównaniu z innymi systemami w swej klasie. Obsługiwany jest solidnymi i estetycznymi pilotami z kodowaną transmisją sygnału. Do wyboru jest kilka wzorów pilota. Zaletą autoalarmu jest intuicyjna obsługa oraz bezawaryjność. System posiada szerokie możliwości konfiguracyjne. Pozwala to na dopasowanie funkcji do indywidualnych potrzeb klienta. Podstawowe funkcje to wbudowany immobiliser, sterowanie zamkiem centralnym oraz możliwość podpięcia dowolnych czujników takich jak: czujnik uderzeniowy, czujnik ruchu czy czujnik przechyłowy. Technologia wykonania oraz funkcjonalność działania, stawia autoalarm w czołówce urządzeń  alarmowych dostępnych na rynku. Poniżej przedstawiamy możliwości systemu, które w zależności od potrzeb można dowolnie konfigurować.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalny montaż, gwarantujący skuteczność oraz bezawaryjne działanie.

ALARM POSIADA HOMOLOGACJĘ EUROPEJSKĄ E I ŚWIADECTWO SKUTECZNOŚCI W KLASIE PROFESJONALNEJ


:: PRODUKTY ::

:: WYBRANE PRODUKTY ::
Previous Next
Czujnik Parkowania CP-03-8

minicp003Niezawodny czujnik parkowania, wykrywający przeszkody zarówno z tyłu jak i z przodu pojazdu.

Czujnik Cofania CP-06-4

minicp06Precyzyjny czujnik cofania z trójkolorowym wyświetlaczem i wskazaniem odległości z dokładnością do 1cm.

Czujnik ParkowaniaCP-LST-8

minicplst8Precyzyjny czujnik z wyświetlaczem zamontowanym w obudowie lusterka wstecznego.

Czujnik Cofania LGC-02

minilgc02Czujnik cofania dla wymagających kierowców. Precyzyjnie wskazuje odległości od przeszkody z dokładnością do 0,01m.

Czujnik Cofania LGC-03

minilgc003Czujnik cofania z górnej półki z funkcją testowania sonarów. Charakteryzuje się niezawodnym działaniem oraz precyzją.


  • l1.jpg
  • l2.jpg
  • l3.jpg
  • l4.jpg
  • l5.jpg
  • l6.jpg
  • l7.jpg